آموزش طراحی بنر در فتوشاپ ویکی پاوه

مقصد آن را در هدر فایل قرار داده و روی OK کلیک کنید تا این تصویر به عنوان یک لایه جدید به بنر اضافه شود. بعد از اینکه طراحی خود را به پایان رساندیم، اکنون می توانیم با کلیک یکبار با ابزار Type عنوان را ایجاد کنیم. بعد از اینکه پیام یا عنوان خود را برای پوستر وارد کردید، خط متن را انتخاب کنید و تنظیمات نویسه و تنظیمات پاراگراف را تغییر دهید. می توانیم با کلیک بر روی نماد ایجاد سبک جدید پاراگراف در پنل سبک های پاراگراف، یک سبک پاراگراف ایجاد کنیم.

آموزش طراحی بنر در فتوشاپ.

دوباره روی ابزار Text کلیک کنید و سپس روی مستطیل کوچک (ایجاد شده برای دکمه) کلیک کنید تا متن روی مستطیل ظاهر شود تا شبیه یک دکمه شود. و روی آن بنویسید “اکنون خرید کنید” یا متنی مشابه را بنویسید. سپس از ابزار سطل رنگ استفاده کنید و روی یک نقطه از تصویر کلیک کنید (مطمئن شوید لایه 1 هنوز انتخاب شده است). با این کار زمینه به سیاه ( یا هر رنگی که شما انتخاب کرده اید )تغییر می کند. سپس ابزار انتخاب رنگ را همانطور که در سمت چپ صفحه نشان داده شده است کلیک کنید.

پس کافی‌ست قدم به قدم مراحل زیر را دنبال کنید تا موفق به ساخت اولین بنر تبلیغاتی خود در فتوشاپ شوید. برای گرفتن بهترین بازخورد ها از بنر های تبلیغاتی فقط آموزش طراحی بنر تبلیغاتی در فتوشاپ کافی نیست و باید نکات زیادی را در نظر بگیرید. در ادامه مهم ترین نکات برای طراحی بنر تبلیغاتی را توضیح می دهیم.

۱۲- تصویر را از طریق گزینه Save for Web در منوی File ذخیره کنید. فرمت JPEG را برای آن انتخاب کرده و Image Quality را بین ۷۵ تا ۸۰ درصد قرار دهید. بدین ترتیب بدون اینکه کیفیت تصویر دستخوش تغییر شود، سرعت بارگذاری آن در وبسایت بیشتر خواهد شد.

با تبلیغات فضای مجازی دیده شو!

آموزش طراحی بنر در فتوشاپ ویکی پاوه

مشتری فقط یک تغییر جزئی از شما خواسته است و شما از انجام آن ناتوانید، چرا چون به لایه ها دسترسی ندارید. ما توی سایت کمپرس برای هر سلیقه و بودجه‌ای آموزش‌های با کیفیت و حرفه‌ای ضبط کردیم. آموزش قدم به قدم تصویری طراحی و ساخت پوستر در فتوشاپ – انزل وب. در طراحی کارت ویزیت می توانید فاصله خطوط از اطراف را 3 میل، در طراحی بروشور، تراکت، کاتالوگ از هر طرف می توان 5 میلیمتر در نظر گرفت.

اینجاست که وجود میانبرها شما را خیلی آسان و سریع و بدون درگیری با پیچیدگی های زیاد به اصل موضوع می رساند. بیایید کادرهایی بسازیم که تصاویر دیگری را درون آنها قرار دهیم. به کمک ابزار ( ext) و تنظیم آن بر روی Stroke و ضخامت (20 ext) یک مستطیل بکشید؛ هر رنگی را می توانید به عنوان fill color آن انتخاب کنید. زمانی که شما به تمام محصولات علاقه دارید و میخواهید تعداد زیادی طرح لایه باز دانلود کنید یا تعداد زیادی آموزش ویژه فتوشاپ تماشا کنید و مشکلی با مدت زمان اشتراک ندارید، اشتراک برای شما مناسب است. به راحتی می توانید با استفاده از روش های فوق ابتدایی ترین و آسان ترین مفاهیم آموزشی فوتوشاپ را برای تغییر تصاویر یا ویرایش های اولیه استفاده کرد.

سپس ابزار Paint Bucket را انتخاب نمایید و رنگ مورد نظرتان را از پنجره باز شده انتخاب www.higraphics.ir کنید. سپس از منوی Fill گزینه black and white gradient را انتخاب نمایید. جایی در بالای بنر کلیک کرده و موس را تا پایین آن بکشید و سپس رها کنید. ما می توانیم با استفاده از گزینه Layer Comps پس زمینه انتخاب کنیم. هر بار که Color Overlay تغییر می کند (برای ایجاد تغییر در افکت روی کار دبل کلیک کنید) ، از پانل Layer Comps گزینه New New Layer Comp را انتخاب کنید.

  • در مرحله بعد، موقعیت لایه جدید در نوار لایه ها را به پایین‌تر منتقل کنید تا دیگر لایه‌ها هم نمایان شود.
  • در این آموزش ویدئویی رایگان ایلوستریتور از موشن کده به سراغ آموزش کاربرد سمبل ها در ایلوستریتور که ابزار ایجاد کپی است می پردازیم.
  • طراحی‌های گرافیکی که در قالب بروشور ، پوستر و بنر به افراد داده می‌شوند ، آموزش‌هایی هستند که باید در قالب گرافیکی باشند و همین یعنی یک بازار کار و یک شغل برای شما.
  • لوگوی شرکت شما برای بیشتر دیده شدن باید در طراحی شما وجود داشته باشد.
  • اولا این که تا حد امکان از شلوغ کردن فضای بنر بپرهیزید.
  • در این مقاله بهآموزش طراحی بنر تبلیغاتی در فتوشاپمی‌پردازیم.