آموزش نصب دوربین مداربسته تحت شبکه

این امر منجر به تصویر کلی روشن تر و سر و صدای کمتری می شود، اما نوردهی طولانی تر به این معنی است که سوژه های متحرک با جابجایی در طول فرایند نوردهی، وضوح کمتری خواهند داشت. این بدین معنی است که شما می توانید با استفاده از تلفن همراه خود به تصاویر دوربین دسترسی داشته باشید. شما می توانید از حسابگر لنز دوربین مدار بسته خود برای اندازه گیری لنز مورد نیاز محل استفاده کنید. هنگامی که یک دوربین مداربسته این مورد را مشاهده می کند، میزان نوری را که دوربین برای کار نیاز دارد، آن نور زمان پردازش تصویر را تعیین می کند. زمان نوردهی مشخص می کند که دوربین قبل از تولید تصویر، چه مقدار نور را پردازش می کند. با کاهش زمان نوردهی، دوربین قبل از ایجاد تصویر، نور کمتری را پردازش می کند. میزان نوردهی و زمان آن به یک مفهوم اشاره می کنند اما اندازه های آن ها معکوس است، زیرا فرکانس (میزان، اندازه گیری با واحد هرتز) معکوس زمان (ثانیه) است.

این حالت نزدیک ترین روش نصب دوربین های شبکه به دوربین های آنالوگ است. در حالت اول که ساده ترین و بی دردسر ترین روش نصب سیستم مداربسته شبکه است شما تمامی دوربین ها را از طریق سوئیچ (در صورت POE بودن NVR به سوئیچ نیازی نخواهد بود) به NVR متصل کرده و در هارد نصب شده در NVR ضبط می کنید. کابل شبکه: کابل شبکه وظیفه متصل کردن اجزای مختلف سیستم مداربسته شبکه را برعهده دارد. شما با این کار می توانید احتمال بروز نقاط کور را تا حد زیادی کاهش دهید و آرامش بیشتری به واسطه اینکه دوربین های امنیتی شما وظیفه خود را برای محافظت از اموال و خانواده تان انجام می دهند داشته باشید. معمولا سارقان حرفه ای قادر به تشخیص نقاط کور دوربین هستند، بنابراین این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است. در این حالت با اتصال یک یا چند کامپیوتر به شبکه و نصب نرم افزار Client بر روی دستگاه ها شما قادر به مشاهده تصاویر دوربین ها در آنها خواهید بود. نواحی خارج از میدان دید ۸۰ درجه، نقاط کوری هستند که دوربین شما قادر به پوشش آن نیست. توجه داشته باشید که تیرگی اشیایی که در کنار قرار دارند نه به دلیل تاری حرکت بلکه به این دلیل است که خارج از کانون هستند.

در بیشتر موارد، تنظیمات نوردهی توسط گزینه Shutter کنترل می شود. اگرچه می توان FPS را با میزان نور دهی مرتبط کرد، اما معمولاً به این دلیل که معمولاً به میزان نور دهی بالاتری نیاز دارید، نوردهی بیشتر از FPS نیست. اگر سوژه در این مدت حرکت کند، نور سوژه هم حرکت می کند و باعث می شود که نور در چندین منطقه از تصویر وجود داشته باشد که این امر منجر به تاری حرکت تصویر می شود. عوامل طبیعی تنها دلایلی نیستند که ممکن است باعث ایجاد نقاط کور غیر منتظره در دوربین مدار بسته شما شوند؛ اگر دوربین شما توسط مهاجمان به راحتی قابل دسترسی باشد، به راحتی می تواند آسیب ببیند یا میدان دیدش مختل شود. وجود نقاط کور به خصوص اگر به آن ها دقت نداشته باشید بسیار خطرناک است. نوشته نحوه پیدا کردن نقاط کور در دوربین مدار بسته اولین بار در امنیت شاپ: دوربین مدار بسته هایک ویژن | فروش و نصب انواع دوربین مداربسته. اولین بار در امنیت شاپ: دوربین مدار بسته هایک ویژن | فروش و نصب انواع دوربین مداربسته. 3. نرم افزار IP Finder یا نرم افزار مشابه برای پیدا کردن دوربین ها را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید. حالت دوم نیز تا حد زیادی مشابه روش اول است با این تفاوت که در این حالت نیاز به مشاهده دوربین ها از طریق شبکه نیز وجود دارد.

ما در این مطلب راه هایی را معرفی می کنیم تا از بروز این مشکل جلوگیری سایت parsiancctv کنید. توصیه می کنیم برای تصمیم گیری درمورد محل قرارگیری دوربین های امنیتی منزل با یک فرد حرفه ای مشورت کنید. با افزایش وضوح، زمان نوردهی دوربین برای تولید تصویر افزایش می یابد. این بدان معناست که در یک پروژه دوربین مداربسته در حالت ایده آل باید به دوربین های پر نور با سرعت بالا احتیاج داشته باشیم، اما این کار با احتیاجات دوربین ها برای کار با حداقل نور که به زمان نوردهی بیشتری نیاز دارد، مغایرت دارد. این گروه مفتخر است که در طول مدت زمان فعالیت خود بیش از ۱۰۰۰ پروژه مختلف در سراسر کشور به انجام رسانیده است که در حدود ۵۰ نوع صنف و کاربری مختلف در محیط های آموزشی، بیمارستانی، بانک ها، مراکز نظامی و … عکاسی تایم لپس، نمونه ای از زمان نوردهی زیاد در هنگام کار است. در زیر چند نمونه آورده شده است. آزمایشاتی توسط تیم پشتیبانی Swann انجام شده است که نمونه های تصویری گرفته شده از یک دوربین ۵ مگاپیکسلی HD را از طریق دوربین کواکس نشان می دهد.

به دلیل لنزهای مختلف مانند لنزهای ثابت ۴، ۶ یا ۸ میلی متری یا دوربین با لنزهای واریفوکال، زاویه دید های متفاوتی وجود دارد. از آنجایی که هر دوربینی بر محدوده خاص خود نظارت دارد، هیچ دوربینی به تنهایی نمی تواند بر کل منطقه مد نظر دید داشته باشد. دو عامل مهم باید پیش از طراحی سیستم مداربسته باید مد نظر قرار داده شود. یکی از مهم ترین ویژگی های دوربین های ۴k، ضد آب بودن این دوربین هاست. معمولا دوربین هایی که در محیط خانه قرار می گیرند، استاندارد IP ندارند و ضد آب نیستند. این دوربین های مدار بسته ضد ضربه نیز هستند. این امر منجر به کاهش روشنایی کلی تصویر می شود و می تواند باعث مشکلات دیگری مانند نویز شود. زمان های نوردهی در فعالیت هایی مانند اتومبیل رانی استفاده می شود، جایی که سرعت زیاد افراد باعث ایجاد تاری قابل توجهی در زمان های نوردهی می شود. این دوربین ها به شما اجازه می دهند پلاک خودرو را در تاریک ترین زمان شب نیز تشخیص دهید. در نتیجه، تصویر، کمی تاریک تر از آنچه از یک تصویر روشن روز انتظار دارید است.

در صورتی که نوع سوئیچ POE باشد تغذیه دوربین ها را نیز انجام خواهد داد. گرفتن این عکس ها به نصاب ها و کارشناسان این حوزه کمک می کند که از این تصاویر و نیز نقشه ساختمان برای شناسایی مکان های ایده آل نصب و استفاده از بهترین نوع تجهیزات بهره ببرند. این می تواند برای در نظر گرفتن صحنه های کم نور استفاده شود، جایی که دوربین قبل از ایجاد تصویر نور بیشتری را جمع می کند. یکی از اولین اقداماتی که برای جلوگیری از ایجاد نقاط کور می توان انجام داد، گرفتن عکس از مناطقی است که می خواهید از آن تصویر داشته باشید. کیفیت بالای تجهیزات با اینکه نقش بسیار مهمی در از بین بردن نقاط کور دوربین مدار بسته شما دارند، با این حال، یکی از مهم ترین اقداماتی که می توانید برای محافظت از اموال خود انجام دهید، پیش بینی و استراتژیک کردن موقعیت دوربین هایتان است. با ظهور دوربین های با کیفیت و وضوح بسیار بالا، تنظیمات دوربین برای فیلم گرفته شده بسیار مهم است. این دوربین های مدار بسته تصاویری با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهند. دوربین های ۴k برای محیط بیرون می توانند تصاویری با کیفیت ۸ مگاپیکسل در اختیار شما قرار دهند.

این موضوع خطرات جدی برای اموال و امنیت ایجاد می کند. نوشته راهنمای کامل برای خرید دوربین های ۴k برای محیط بیرون اولین بار در امنیت شاپ: دوربین مدار بسته هایک ویژن | فروش و نصب انواع دوربین مداربسته. دید در شب دوربین های ۴k که در محیط بیرون قرار می گیرند، بسیار مناسب است. منبع تغذیه (در صورت POE نبودن): در صورت POE نبودن سوئیچ ها یا NVR، از منبع تغذیه برای ایجاد ولتاژ مناسب دوربین ها استفاده می شود. در صورت POE بودن سوئیچ یا NVR، کابل شبکه وظیفه انتقال برق تا دوربین ها را نیز برعهده دارد. کابل برق (در صورت POE نبودن): در صورت POE نبودن سوئیچ ها یا NVR، از کابل برق برای انتقال برق تا دوربین ها استفاده می شود. FPS (تعداد فریم در هر ثانیه) مشخص می کند در چه زمانی ضبط کننده برای نمایش یا ضبط، تصویر ایجاد می کند. این دوربین ها می توانند حرکات مشکوک را تشخیص دهند و در صورت نیاز هشدار هایی را برای شما ارسال کنند. اما دوربین هایی نیز هستند که دارای کابل می باشند. اما دلیل واقعی تار شدن تصویر دوربین مداربسته چیست؟ البته در این حالت نیز شما می توانید از کامپیوتر های دیگر شبکه برای دیدن یا ضبط تصویر استفاده کنید.

هرچه FPS بالاتر باشد، داده های بیشتری برای تولید یک تصویر با کیفیت خوب و در نتیجه ذخیره سازی (ضبط) یا پهنای باند (مشاهده از راه دور) بیشتر مورد نیاز است. برای داشتن اطلاعات بیشتر و راهنمایی برای خرید دوربین مدار بسته می توانید با مشاورین امنیت شاپ تماس بگیرید. را شامل میشود. گروه امنیت شاپ با توجه به رعایت حقوق کار فرمایان گرامی و ارائه خدمات و پشتیبانی به موقع، فروش کالا با ضمانت نامه و گواهی اصالت کالا صورت می پذیرد. این شرکت دارای رزومه ای حقیقی و قابل استعلام بوده و کار فرمایان محترم قادر خواهند بود با کلیه مراکزی که توسط گروه امنیت شاپ به سیستم های نظارت تصویری مجهز گردیده اند، ارتباط برقرار نمایند. گروه امنیت شاپ زیر مجموعه شرکت پویا وب پرداز، مشاور، طراح و مجری سیستم های نظارت تصویری فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ در زمینه نصب و راه اندازی سیستم های دوربین های مدار بسته آغاز نموده است. در یک سیستم دوربین مداربسته، تاری حرکت می تواند با شناسایی افراد در فیلم دچار مشکل شود. معمولاً تنظیمات نوردهی در زیر تنظیمات تصویر قرار دارند.

دوربین های ۴k که برای محیط بیرون طراحی شده اند در برابر آب و هوای بارانی مقاوم هستند. تنظیمات نوردهی برای تنظیم تاری حرکت را از کجا پیدا کنید؟ تمام DVR ها / NVR ها و دوربین های IP دارای تنظیمات نوردهی هستند که می توانید آن ها را تنظیم کرده و از سیستم دوربین مداربسته خود تصویر بهتری بگیرید. پس از تنظیم زمان نوردهی بر اساس نیازهای شما هم در محیط روز و هم در محیط شب، می توانید با تنظیمات AGC برای افزایش سیگنال و تنظیمات WDR، ویدئو را دقیقاً تنظیم کنید. راه اندازی این دوربین ها بسیار ساده است و شما می توانید آن ها را در سریع ترین زمان ممکن نصب کنید. تنظیمات خودکار نوردهی: در این حالت، تاری حرکت بالا، در راه رفتن سریع ایجاد می شود. نوردهی دستی ۲۵/۱: در این مورد، تاری حرکت کمتر می گردد. نوردهی دستی ۵/۱: در این حالن، کمی نویز دارد اما جزئیات بهتر دیده می شوند. برخی از پردازش های بعدی می تواند این مسئله را از بین ببرد اما می تواند منجر به مسائل دیگری مانند نویز تصویر شود.

دوربین های امنیتی پانوراما با اینکه برای مشاهده هر نقطه کور بسیار عالی هستند اما مقرون به صرفه نیستند. دوربین امنیتی ۳۶۰ درجه ای پانورامای چشم ماهی یک انتخاب عالی است که بهتر از دوربین IP ثابت عمل می کند و دارای نمای اطراف ۳۶۰ درجه و بدون نقطه کور است. به نظر شما استفاده از کدام مدل بهتر است؟ یکی از مدل هایی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، دوربین های ۴k برای محیط بیرون است. دوربین های مدار بسته در مدل های متنوعی طراحی و تولید می شوند. در این مطلب، اطلاعاتی در مورد دوربین های ۴k برای شما ارائه می دهیم. شما می توانید با خرید یک دوربین ۴k تصاویر مناسبی داشته باشید و تمام جزئیات و چهره افراد را به راحتی شناسایی کنید. شما بوسیله ریموت PTZ می توانید هر جا که هستید، بر منطقه نظارت کنید. متأسفانه، تنظیمات خودکار همیشه و برای هر مکانی که دوربین در آن قرار می گیرد بهترین نیست. شما می توانید این دوربین ها را به راحتی در هر مکانی نصب کنید. یکی از چالش های بزرگ در مورد نصب دوربین، نقاط کور دوربین مدار بسته است. نقاط کور دوربین مدار بسته، صرف نظر از کیفیت یا هزینه مشکلات بسیار زیادی برای کاربران ایجاد می کنند.