جدیدترینهای «توسط استاد»:

وی افزود: لازم است با برنامهریزیهای مناسب همواره فداکاریهای رزمندگان و فرماندهان هشت سال دفاع مقدس به نسل جوان و نسلهای آینده نشان داده شوند. سرهنگ پاسدار محمدرضا لیلیزاده با بیان اینکه این برنامهها با حضور مسوولان و فرماندهان کشوری و لشکری و مردم برگزار میشوند، افزود: تشکیل ستاد گرامیداشت دفاع مقدس، کنگره شعر استانی گلواژههای حماسه، مسابقه نقاشی در تمام حوزهها و پایگاههای مقاومت بسیج، دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس و برگزاری رژه موتوری توسط حوزههای مقاومت از جمله برنامههای هفته دفاع مقدس در شهرستان دزفول میباشند. بن تن شخصیتی است که تمام قدرت او با وجود ساعت او معنا پیدا می کنند؛ بنابراین کودکان بسیار دوست دارند با داشتن ساعتی مثل ساعت بن تن بیگانه تمام عیار این رویای خود را به واقعیت تبدیل کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دولتآباد، محمد باقری در حاشیه مراسم امضای تفاهمنامه علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولتآباد با ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برخوار اظهار کرد: در راستای سیاستهای موضوعی حل مسئله دانشگاه آزاد اسلامی، همکاریهای پژوهشی و علمی، منویات رهبر فرزانه انقلاب مبنی بر نقش تربیت قوه عاقله کشور و استفاده از ظرفیتهای علمی نخبگان، تفاهمنامه مشترکی بین این واحد دانشگاهی و معاونت علمی و پژوهشی سپاه حضرت صاحبالزمان(عج) و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برخوار مبنی بر راهاندازی مرکز رشد سپاه برخوار و حمایت از ایدهها و طرحهای دانشبنیان منعقد ساعت بن تن در کدام کشور است شد. سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولتآباد از امضای تفاهمنامه علمی این واحد دانشگاهی با ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برخوار خبر داد. فرماندار ویژه میانه در جلسه معارفه مدیر جدید آمورزش و پرورش این شهرستان، فعالیت در آموزش و پرورش را بسیار مهم و حساس دانست و اظهار کرد: آموزش و پرورش به عنوان زیربنایی ترین نهاد نقش مهم و بی نظیری را در تربیت و تعلیم آینده سازان کشور دارد. اگر فرزند شما در مدرسه تحصیل میکند با خرید این لباس و هدیه دادن به او می توانید او را برای درس خواندن بهتر در مدرسه تشویق کنید و یا اینکه اگر فرزندتان در منزل است می توانید با این هدیه تشویقی او را برای انجام کارهای خوب مانند تمیز کردن و مرتب کردن اتاقش و یا دیگر موارد تشویق کنید؛ بنابراین ست لباس بن تن گزیده ایده آل برای کسانی است که میخواهند فرزندشان در مسیر درست تربیت شود.

وی ابراز داشت: به مناسبت هفته دفاع مقدس۲۰۰ بسته نوشت افزار بین دانش آموزان نیازمند این شهرستان توزیع شد. رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک شهرستان اصفهان با اشاره به اجرای طرح شمیم برای کمک به نیازمندان گفت: در مرحله اول این طرح ۱۵۶ بسته معیشتی بین آسیبدیدگان از کرونا در ناحیه یک شهر اصفهان توزیع شد که این طرح تا پایان ماه صفر ادامه دارد. به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاعرسانی استانداری خوزستان، پیرو هشدار سطح نارنجی ادارهکل هواشناسی خوزستان، مبنی بر افزایش دما و رطوبت و وقوع دماهای بالای ۴۹ درجه و بالاتر همراه با پدیده شرجی در برخی مناطق استان از شنبه تا دوشنبه (۲۸ تا ۳۰ خردادماه) و احتمال وقوع دمای ۵۰ درجه و بالاتر در ۱۶ شهرستان استان در روز دوشنبه ۳۰ خردادماه و درخواست شرکت برق منطقهای برای تعطیلی مشاغل اداری جهت پایداری شبکه موارد زیر جهت اجرا ابلاغ شد.

به راستی خو گرفتن فرزندان ما با چنین شخصیت هایی که هیچ شباهتی به زندگی عادی و دنیای واقعی ندارند، و از طرفی جایگاه خداوند را در اذهان کودکان معصوم ما، مخدوش میکنند و دیگرانی را با شکل شمایلی دوست داشتنی به جای خدا مینشانند، چه اثری بر ذهن و افکار کودکان بر جای خواهند گذاشت؟ سرهنگ پاسدار احسان کریم پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس با شعار ما قوی هستیم در شهرستان اندیمشک برگزار و دستاوردهای این دوران پرحماسه تشریح خواهد شد. به گزارش خبرگزاری فارس از دهاقان، اکبر یعقوبی در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دفاع مقدس با بیان اینکه امسال چهلمین سالگرد دفاع مقدس است، اظهار داشت: پس از گذشت ۴۰ سال از مجاهدتها و ایثارگریها شاهد صلابت نظامی،علمی، فرهنگی و سیاسی و در سایه مقاومت و پایداری در برابر استکبارجهانی و حامیان منطقه آن هستیم.

وی افزود: با توجه به دایر بودن بسیاری از شعب اخذ رأی در مدارس، ضرورت دارد قبل از حضور دانش آموزان بر سر کلاس درس به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکلهای بهداشتی ضدعفونی این مدارس انجام شود. فرمانده سپاه ناحیه باشت ابراز داشت: تاکنون بیش از چهار هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و فعالان کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در این شهرستان توزیع شده است. حضرت حجت الاسلام و المسلمین سراییبه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا، حجت الاسلام و المسلمین اکرمی امام جمعه شهرستان سراب و همچنین سرهنگ صبحی فر فرمانده سپاه ناحیه سراب با خانواده شهیدطلبه کیوانی اصل دیدار کردند.

این مادر ان هاست ان خنگیش کم تر بی رحمیش بیشتر اما خیلی هم باهوش نیست. این ساعت از جنس نشکن است، در نتیجه در اثر ضربه به آسانی خراب نمی شود. ولی جهانی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در رودبار با اشاره به شناسایی ۴۲ اثر فرهنگی تاریخی در روستای دارستان اظهار کرد: بررسیها و مطالعات تخصصی باستانشناختی انجام شده در روستای دارستان شهرستان رودبار منجر به شناسایی ۴۲ اثر فرهنگی تاریخی ارزشمند در این روستا و محدوده اطراف آن شد. وی خاطرنشان کرد: در هفته دفاع مقدس نیز پنجمین مرحله توزیع بستههای غذایی شامل یک هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان شهری و روستایی انجام میشود. خرید ساعت بن تن جادویی و یا طرح های دیگر را به دو روش اینترنتی و یا مراجعه به فروشگاه های حقیقی می توان انجام داد.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسن (ع) شهرستان قزوین با اشاره به دستاوردهای دفاع مقدس افزود: تقویت اعتماد به نفس و خودباروی، تکیه به توانمندی های داخلی به ویژه در جوانان، خودکفایی در کالا و تجهیزات اساسی در مقابل تحریم ها، رشد باورهای دینی و معنوی، تولد تفکری بسیجی و جهادی، تثبیت اقتدار نظام جمهوری اسلامی، تثبیت نقش ایران در تامین امنیت منطقه از جمله مهمترین دستاوردهای دفاع مقدس محسوب می شود. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول روز دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا افزون بر ۵۰۰ ویژه برنامه هفته دفاع مقدس با رعایت پروتکلهای بهداشتی در شهرستان دزفول برگزار میشوند. به طور حتم دیدن یک برنامه کارتونی، آن هم از نوع جنگی در کودکان کم سن و سال تأثیر زیادی بر جای خواهد گذاشت. این ساعت باعث می شود کودکان خود را جای بن تن قرار دهند.

آیا ساعت بن تن واقعی وجود دارد دارای بند مشکی و سبز است که یک طرف بند دارای سوراخ های بزرگ و قسمت دیگر دارای سوراخ های کوچک تری است. ساعت های بن تن دخترانه نیز دارای انواع مختلفی هستند که در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شوند و شما می توانید با خرید هر یک از آنها برای فرزند خود یک هدیه بی نظیر را به او بدهید. پس از اتمام عملیات خرید محصول به هر نقطه از کشور امکان ارسال خواهد داشت و می توانید محصول خریداری شده را در کمترین زمان ممکن درب منزل خود تحویل بگیرید. به گزارش خبرنگار برنا از همدان سرهنگ علی مختاری صبح شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته دفاع مقدس، افزود: هفته دفاع مقدس گنجینه ای است که باید با کاوش و جستجو در آن بتوانیم به بهترین شکل ممکن ارزش های این دفاع مقدس را در جامعه برای نسل جوان نهادینه کنیم. به گزارش ایرنا، علیرضا حیدری روز پنجشنبه در نشست خبری افزود: هفته دفاع مقدس گنجینه ای است که باید با کاوش و جستجو در آن بتوانیم به بهترین شکل ممکن ارزش های این دفاع مقدس را در جامعه نهادینه کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از خوزستان ، پیرو هشدار سطح نارنجی ادارهکل هواشناسی خوزستان، مبنی بر افزایش دما و رطوبت و وقوع دماهای بالای ۴۹ درجه و بالاتر همراه با پدیده شرجی در برخی مناطق استان از شنبه تا دوشنبه (۲۸ تا ۳۰ خردادماه) و احتمال وقوع دمای ۵۰ درجه و بالاتر در ۱۶ شهرستان استان در روز دوشنبه ۳۰ خردادماه و درخواست شرکت برق منطقهای برای تعطیلی مشاغل اداری جهت پایداری شبکه موارد زیر جهت اجرا ابلاغ شد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، پیرو هشدار سطح نارنجی ادارهکل هواشناسی خوزستان، مبنی بر افزایش دما و رطوبت و وقوع دماهای بالای ۴۹ درجه و بالاتر همراه با پدیده شرجی در برخی مناطق استان از شنبه تا دوشنبه (۲۸ تا ۳۰ خردادماه) و احتمال وقوع دمای ۵۰ درجه و بالاتر در ۱۶ شهرستان استان در روز دوشنبه ۳۰ خردادماه و درخواست شرکت برق منطقهای برای تعطیلی مشاغل اداری جهت پایداری شبکه موارد زیر جهت اجرا ابلاغ شد. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نور تصریح کرد: سپاه ناحیه نور از ۳۱ شهریور ماه اولین روز آغاز هفته دفاع مقدس تا پایان مهر ماه برنامههای ویژهای را برای بزرگداشت دفاع مقدس تدوین کرده که اجرا خواهد شد.

به گزارش ایسنا، امروز شنبه یک مقام مسئول سعودی به خبرگزاری فرانسه گفت که بن سلمان پیش از سفر به ترکیه به دو کشور مصر و اردن سفر خواهد کرد. ساعت بن تن کودکانه را می توانید به عنوان یک هدیه میلاد خریداری نمایید. ساعت های بن تن ارائه شده در فروشگاه تهران خرید در رنگ بندی واقعی برایتان راسال خواهد شد و در ضمن تمامس محصولات ما دارای گارانتی می باشد و چنانچه هرگونه مشکلی در انها پیش آید می توانید از خدمات ما در این زمینه استفاده نمایید. ساعت بن تن و ملزومات آن حس شکست ناپذیر بودن را در نوجوان تداعی می کند و آنها را به باور این می رساند که اعتماد به نفسی قوی داشته باشند . ساعت بن تن کودکانه دارای ویژگی های متعددی است که در بخش قبلی به چند مورد آن اشاره شد. این ساعت دارای ویژگیهای برتری نسبت به دیگر ساعت هاست که می تواند برای کودکان و حتی بزرگسالان گزینه ایده آلی به شمار آید.