خدمات کامپیوتری خدمات کامپیوتر ️ اسمبل کامپیوتر نصب ویندوز

خدمات کامپیوتری خدمات کامپیوتر ️ اسمبل کامپیوتر نصب ویندوز

مجموعه فنستا، علاوه بر ارائه خدمات کامپیوتری در منزل، آماده خدمت رسانی به کارخانه ها و سازمان های مختلف اتحادیه خدمات کامپیوتری است. متخصصان این مجموعه، با استفاده از دانش خود، تعمیر کامپیوتر در محل را انجام می دهند. استفاده زیاد از یک وسیله، نیاز به خدمت رسانی و تعمیر بیشتر را می طلبد. از همین رو، متخصصان بسیاری در مجموعه ما برای انجام خدمات تعمیرات کامپیوتر و شبکه آماده هستند. در ادامه بعضی از خدمات کامپیوتری که توسط تیم ما انجام می شود ذکر شده اند. با توجه به عملکرد کامپیوتر در سازمان ها و حتی منازل، نیاز به خدمات یا تعمیرات کامپیوتری و راه اندازی شبکه بسیار احساس می شود.

  • سرویس پشتیبانی خدمات کامپیوتر ما در محل، شما میتوانید در هر زمان برای تعمیر کامپیوتر خود با ما تماس بگیرید تا در هر لحظه متخصصین ما شما را در برطرف کردن مشکلات کامپیوتری یاری کنند !
  • سامانه تعمیر کامپیوتر در محل و حضوری آریا در تهران آماده سرویس سریع و فوری به شما عزیزان در زمینه تعمیرات سخت افزاری کامپیوتر در تمام نقاط تهران میباشد.
  • تعدادی دیگر از افراد نیز به دنبال آموزش رایگانتعمیرات کامپیوتر هستند.
  • تیم خدمات کامپیوتر ما در زمینه خدمات ریکاوری از روش های نرم افزاری استفاده می کند.
  • جهت دریافت اطلاعات بیشتر کافی است با کارشناسان فنی رایان پشتیبان تماس بگیرید و کلیه خدمات مورد نظرتان را در اسرع وقت و با مناسب‌ترین هزینه دریافت کنید.

بدین ترتیب کارشناس حوزه کامپیوتر متوجه می‌شود ایراد کامپیوتر شما چیست و قیمت نهایی را به شما اطلاع می‌دهد. شما می‌توانید هزینه دریافت خدمات را پس از انجام کار به‌صورت نقدی یا اعتباری پرداخت کنید. اگر کامپیوتر و لپ تاپ ها از روند کاری سازمان های مختلف حذف شوند، مشکلات بسیاری به وجود می آید؛ بنابراین، در صورت خرابی سیستم های مختلف، باید برای تعمیر آن ها اقدام کنیم. شرکت خدمات کامپیوتری فنستا، به صورت شبانه روز برای تعمیر و راه اندازی کامپیوتر یا سایر وسایل منزل آماده خدمت رسانی است. جهت اطلاع دقیق از قیمتهر یک از خدمات سخت افزاری و نرم افزاری و نیز اطلاع از قیمت های تجهیزات جانبی به جدول قیمت ها مراجعه کنید و یا با گروه پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. تیم خدمات کامپیوتر ما با بکارگیری و استفاده از دستگاه های تستر و روش های گوناگون نرم افزاری و سخت افزاری به عیب یابی سیستم ها میپردازد.

امنیت کامپیوتر

گاهی پس از بروز مشکل امکان بازیابی اطلاعات یا Data Recovery وجود دارد اما متاسفانه همیشه بخت یار نیست پس بهتر است از داده‌ها backup بگیرید. آماده ارائه خدمات بازیابی اطلاعات و تهیه بک آپ یا پشتیبان به شما عزیزان هستیم. بنابراین اگر گزارشات تحصیلی یا کاری مهمی دارید یا می‌خواهید از عکس‌ها و فایل‌های شخصی خود حفاظت کنید ما به شما کمک خواهیم کرد. در صورتی که شما نیز به چنین مشکلاتی برخوردید و خواستید فردی متخصص و کاربلد مشکلات لپتاپ، تبلت یا پی‌سی شما را بررسی کند، تیم آچاره آماده‌ی کمک و خدمت‌رسانی به شماست. با خدمات تعمیر و نگهداری کامپیوتر شما در تهران در محل توسط تکنسینهای ما کامپیوتر خود را تعمیر کنید .

سایت نجات رایانه

پشتیبانی سخت افزاری که شامل انواع تجهیزات مورد استفاده در سیستم است. این یکی از اقداماتی است که ما برای اطمینان از ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود انجام داده ایم. چه در مورد مشکلات رایانه خود سؤالی دارید یا به دنبال خدمات تعمیر رایانه از راه دور آنلاین هستید، خدمات ما برای راحتی و امنیت اطلاعات شماست.

لطفا دقت فرمایید هنگام تحویل کامپیوتر و یا لپ تاپ به کارشناسان ما حتما رسید خود را تحویل بگیرید. طراحی و پیاده سازی انواع شبکه های کامپیوتری (ِDomain & Workgroup) ، عیب یابی شبکه ، امنیت شبکه ، اشتراک گذاری فایل ها و پرینتر و اسکنر . و پشتیبانی شبکه و تعمیر کامپیوتر با بهره مندی از کارشناسان مجرب و با تجربه آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد.

معمولاً برای هر فرد یا شرکتی اطلاعات ذخیره شده روی هارد دیسک با ارزش‌تر از خود هارد هستند. در صورت آسیب دیدن هارد دیسک بهره‌گیری از خدمات یک متخصصبازیابی اطلاعاتبرای شما بسیار ارزشمند خواهد بود. خرسندیم که با خدمات رسانی به بیش از مشتری عزیز همواره توانسته ایم قدم مهمی در تعمیرات کامپیوتر های خانگی و اداری و مهندسی برداریم.