خرید و قیمت ژل اسلایم پفکی از غرفه KZ shop باسلام

اما بسیاری از والدین به دلیل ایجاد آلودگی محیط، کودکان خود را از بازی با این وسیله منع می کنند. در سال های اخیر شنی عرضه شده که با شمایل و شکلی شبیه به ماسه های واقعی اما خصوصیات منحصر به فرد برای سرگرمی کودکان به بازار آمده است. این محصول ایجاد آلودگی نمی کند و والدین دیگر نگران ضررهای بازی با ژلهای واقعی نخواهند بود. ژل اسلایم اسباب بازی مفید و سودمند است که ظاهرا شکلی شبیه ماسه های کنار ساحل دارد اما این وسیله سرگرمی از مواد بی خطری درست شده که مضر و آلوده نیست. رنگ بندی متنوع آن بیشتر کودکان را ترغیب می کند با آن سازه های مختلفی بسازند.

این محصول آنقدر حس خوبی به کودکان می دهند که براحتی می توانند از آن استفاده لباس دختر کفشدوزکی کنند. پس قطعا برای روحیه کودکان نیز خوب است چراکه حس آرامش و جذابیت جدیدی نیز برای آنها خواهد داشت. اسلایم چیست؟اسلایم ماده ای خمیری که حالت ژله ای دارد و برای پرورش خلاقیت کودکان از آن استفاده میشود .این خمیر به خمیر جادویی شهرت داردوکودکان میت..

جدیدترین محصولات اسلایم

بعد از این مراحل به مقدار موردنیاز آرد، خمیر ریش و جوش شیرین اضافه کنید. در این مرحله اسلایم را با دست ورز می‌دهیم و اگر به دست نچسبید آماده است. در روش ساخت اسلایم خانگی، شما می‌توانید با رنگ‌هایی دلخواه اسلایم طلایی، مشکی، نقره‌ای و انواع رنگ‌های خاص دیگر را نیز داشته باشید. ژل بازی، بازی است که ریشه در گذشته دارد و روانشناسان به دلیل مزایای این بازی برای هوش، بسیار به آن تاکید دارند.

اسلایم پفکی خانگی

این اسلایم با دونه برفی که دارد حباب بیشتری تولید می کند و بسیار زیبا تر و جذاب تر به نظر می رسد. حالت اسلایم چیزی بین جامد و مایع هست و دائم حباب تولید می کند تا صدای قلنج دهد که بسیار دوستداشتنی هست. زیرا با استفاده ی زیاد از فوم اصلاح در اسلایم، اسلایم خراب می شود.

توجه داشته باشید که اسلایمی که قصد دارید پفکی کنید اسلایم شفاف یا واتر نباید باشد. برای پفکی کردن اسلایم به فوم اصلاح یا کف ریش (خمیر ریش) نیاز دارید، که این محصول در اکثر داروخانه ها وجود دارد. همه خطراتی که خرید اسلایم بازی غیراستاندارد دارد با تهیه از مکان امن و قابل‌ اعتماد رفع خواهد شد. آموزش اسلایم با شامپو یک روش دیگر نیز دارد که از مخلوط آن با خمیردندان شکل می‌گیرد و بعد از آن به مواد نمک و آرد ذرت بزنید تا یک اسلایم، خوب داشته باشید.

  • باتوجه‌ به اینکه اسلایم نه کاملاً جامد و نه مایع است، پس حسابی خلاقیت فرد را قلقلک خواهد داد.
  • در صورت تمایل می توانید شامپو را به تنهایی درون ظرفی مناسب بریزید و به صورت کامل هم بزنید سپس به مدت دو تا سه روز شامپو را به صورت رو باز در مکانی مناسب قرار دهید.
  • برای توضیح دقیق تر در مورد این خمیر باید گفت؛ مایعی که براساس فشاری که به آن وارد می شود توانایی مقاومت و تغییر شکل متفاوتی خواهد داشت.
  • در این مقاله شما را با ساخت اسلایم های متفاوت آشنا می کنیم وراحت ترین روش های ساخت اسلایم در خانه را نیز به شما آموزش می دهیم.
  • اگر اسلایم خیلی شل یا سفت بود و به دست می‌چسبید از نوع کم‌ کیفیت آن است.

خرید و قیمت ژل اسلایم پفکی از غرفه KZ shop باسلام

در آخر بازی خمیر مورد نظر را باید داخل ظرف مخصوص آن قرار دهید و آن را در یک محیط خنک و دور از نور خورشید نگهداری کنید. اسلایم کرانچ را به دو روش می توان ساخت؛ یکی اسلایم کرانچ با آرد ، مدل دوم اسلایم کرانچ با خمیر کلی ( فوم کره ای) است. برای ساخت اسلایم کرانچ با خمیر کلی، خمیر به هر شکلی میخواهید در بیاورید، شکل قلب، دایره و… سپس از یک چوب خلال به عنوان نگهدارنده آن استفاده کنید؛ حالا با لاک، آن را به رنگ دلخواه رنگ آمیزی کنید. آیا ساخت اسلایم در خانه امکان پذیر است؟ بله ، با این آموزش می توانید با چند ترکیب ساده و بدون بوراکس در خانه اسلایم درست کنید ، با این آموزش جذاب همراه رویا مگ باشید.

قبل از آموزش ساخت اسلایم پفکی شما باید یک اسلایم ساده خریداری کنید یا درست کنید. برای آموزش درست‌ کردن اسلایم با نشاسته، کافی است فقط یک فنجان آب را با 1.5 تا 2 فنجان نشاسته ذرت و رنگ‌های خوراکی مجاز مخلوط کنید. با این ماده حتی می‌توانید آزمایشات فیزیک بامزه‌ای هم ترتیب دهید؛ زیرا این اسلایم خانگی در هنگامی که فشاری به آن وارد نمی شود؛ حالت مایع دارد و هنگامی که نیرویی بر آن وارد می‌شود حالت جامد میگیرد. این روند به نحوی مفهوم سیال غیر نیوتونی را به کودکان آموزش می دهد. روش دیگر برای ساخت اسلایم با چسب چوب و جوش شیرین این است که مقداری چسب چوب را با جوش شیرین کم‌کم مخلوط کنید و بعد از آن 2 ساعت آن را در یخچال قرار دهید تا اسلایم آماده شود.

اگر اسلایم نرم شد از قطره سفت کننده همراه آن یا از نصف لیوان آب گرم و یک قاشق‌ چای‌خوری جوش شیرین استفاده کنید. بازی با اسلایم این موقعیت را به افراد و مخصوصاً کودکان می‌دهد که مهارت‌های حرکتی خود را ارتقا و هماهنگی چشم و دست را افزایش دهند. شما میتوانید با افزودن موادی چون رنگ های متنوع ، اکلیل و مواد زرق و برق دار ، و توپک های یونولیتی ، اسلایم دلخواه خود را تهیه کنید . حتی میتوانید مناسب با تعطیلات هالووین رنگ های سبز و نارنجی را تهیه کنید .