دوربین مداربسته گران قیمت – طراحی، فروش و نصب دوربینهای مداربسته

از منظر امنیت اجتماعی، اوپراتورهای ناظر بر تصاویر سیستم های امنیتی میتوانند در مواقع مشاهده فردی که در خیابان به علت بیماری و یا بر اثر یک حادثه (برای مثال درگیری با یک دزد) به کمک پزشکی احتیاج دارد با مراکز خدمات سایت parsiancctv پزشکی تماس بگیرند. مثال های بسیاری وجود دارد که نوارهای ویدئویی سیستم های نظارتی در شناسایی مجرمان موثر واقع شده اند. در واقع یکی از محبوب ترین و مقرون به صرفه ترین روش های ارائه امنیت در منزل و محل کار، نصب دوربین مدار بسته و تجهیزات آن است که به عنوان عاملی باز دارنده برای جنایت کاران، بزهکاران و سارقان عمل میکند. اگر دوربین ها یک حادثه را ثبت کنند و پلیس سریعاً و بر اساس مشاهده تصاویر به دستگیری مجرم در محل و قبل از ترک آن بپردازد، ذخیره سازی تصاویر واقعه میتواند در محکومیت مجرم و در واقع درخواست فرجام کردن موثر واقع شود. مشخص کردن تیپ دوربین از لحاظ پایه داری یا سقفی بودن هم در هزینه تاثیر گذار است. فاصله خیلی زیاد دوربین بر روی کیفیت تصویر تاثیر گذار است. هر دوربینی تا یک فاصله مشخصی میتواند نور محیط را روشن کند و فاصله خیلی زیاد باعث کشیده شدن پیکسل تصویر و کیفیت پایین آن میشود.

هر دوربین قادر است تا یک فاصله ای مشخص نور محیط را روشن کند.بنا بر این فاصله خیلی زیاد باعث کشیده شدن پیکسل تصویر و کیفیت پایین آن میشود. به فرض اگر در تست IP پیش فرض 192/168/177/100 باشد، باید IP کامپیوتر رادهم به صورت 192/168/177 و به جای 100 عدد متغیر بین 2 تا 254 را در نظر بگیرید. امروزه تکنولوژی پشت این سیستم ها بسیار پیچیده و فوق العاده پیشرفته است و حتی می توان دوربین را به موبایل، رایانه یا حتی تلویزیون معمولی منزل نیز وصل و محتوای آن را مشاهده نمود. با گسترش اینترنت و پیشرفت تکنولوژی امروزه امکانات فراوانی در رابطه با نظارت توسط دوربین های مدار بسته وجود دارد.سوای این مساله، با پیشرفت تکنولوژی امکان نظارت روی دوربین ها با موبایل و گوشی نیز ایجاد شده است. امروزه متاسفانه جرایم به یکی از حادترین مشکلات جامعه بشری تبدیل شده و هر روز شاهد وقوع انواع جرایم خصوصا سرقت هستیم که حریم امن شهروندان را شکسته، امنیت و حرمت جامعه را مختل میکند. به علاوه، در خانه های ما نیز با توجه به رشد روز افزون جرایم و انواع آن در جامعه اهمیت نصب دوربین مدار بسته احساس میشود.

اهمیت نصب دوربین مدار بسته نه تنها در مورد عوامل خارجی که در مورد عوامل داخلی سیستم نیز احساس میشود. به طور کلی می توان گفت قسمت هایی مانند راه پله ها، پارکینگ خودرو، پنجره هایی که رو به خیابان هستند نیاز به نصب دوربین در آن ها بیشتر احساس می شود. درب پشتی و جلویی منزل، پنجره های رو به خیابان، فضاهای باز مانند حال و آشپزخانه، خیابان یا کوچه، راه پله ها، پارکینگ، تراس از جمله مکان های مهمی هستند که نصب دوربین در آن ها اهمیت بیشتری دارد. یکی از مکانی که در آن نصب دوربین مدار بسته در منزل توجیه دارد، درب های منزل، درب ورودی و پارکینگ است. یکی از راهکارهای پیشنهادی برای کاهش سرقت، از بین بردن فرصت های مناسب برای سارقین است. در صورتی که دوربین در فاصله و ارتفاع مناسبی نصب نشود این امکان را به دزدان و سارقین میدهد که با واضح نبودن تصاویر ضبط شده به راحتی شناسایی نشوند. در صورتی که دوربین در فاصله و ارتفاع مناسبی نصب نشود، سارقین از تار شدن تصویر سو استفاده می کنند. دوربین های پیشرفته میتوانند با زاویه ای که از افق دید دور است ضبط کنند. در واقعا وجود یک عامل نظارتی از نوع دوربین مدار بسته در محیط کار باعث میشود کارکنان با دقت و البته رعایت اصول بالاتری کار کنند فلذا نتیجه و راندمان بالا خواهد رفت.

این فراخوانی کمک برای افراد اجتماع میتواند به عنوان یکی از مزایای عمده سیستم های نظارتی تلقی شود. چرا که هزینه زیادی به دنبال دارد و از طرفی هم نیازی به تحت نظر گرفتن همه قسمت های منزل نیست. در مرحله بعدی با رفتن به قسمت Setting یا Configuration تب Net work باید باز شود. نصب دوربین مدار بسته در محل کار و شرکت ها از اهمیت به خصوصی برخوردار است که در این قسمت راجع به آن صحبت خواهیم کرد. ما در سریعترین زمان متخصصی برای ارائه مشاوره و بازدید ار محل شما به صورت رایگان اعزام میکنیم. که با وارد کردن اطلاعات DVR دوربین ها شما می توانید تصویر را همان لحظه در گوشی خود ببینید. بعد از زدن اطلاعات نرم افزار User name و password دستگاه DVR را وارد کنید و پس از اتمام مراحل شما میتوانید هر جایی که هستید از طریق اینترنت به دوربین مداربسته خود تسلط داشته باشید.

نصب دوربین در ارتفاع مناسب باعث بالا رفتن کیفیت تصاویر و فیلم ها و همچنین تسلط بر محیط اطراف میشود. نصب دوربین در منزل و محیط کار به ما کمک میکند که تسلط کامل به مکان مورد نظر خود داشته باشید. در یک ملاقات حضوری و نشان دادن محلی که میخواهید در آنجا دوربین را نصب کنید، نصاب میتواند به صورت حدودی قیمت هزینه ها را بگوید. در ارتفاع 5 متری دوربین میتواند محیط های بیشتر و گسترده تری را تحت پوشش خود داشته باشد. خرید دوربین بدون گارانتی و ضمانت نامه هزینه های جبران ناپذیری میتواند به خریدار وارد کند. توصیه مهم برای خرید دوربین مدار بسته داشتن گارانتی است. به علت پیچیدگی عملکرد مستلزم داشتن قطعات و تکنولوژی های جدیدتر و قدرتمند هستند در نتیجه قیمت بالاتری دارند. یک سر سیم آداپتور باید به پشت دوربین و سر دیگر به پریز متصل شود. یک سمت کابل تصویر باید به دوربین و سر دیگر به DVR متصل شود. که در افزایش طول عمر دوربین ها موثر است و مشکلات احتمالی برای آن ها را به حداقل میرساند.

پس مسئله ارتفاع نصب دوربین مدار بسته یکی از مهمترین نکاتی است که باید به آن دقت کنید. تمام این خدمات از صفر تا صد توسط کارشناسان مجموعه بدادم برس به بهترین شکل برای شما انجام میشود. توجه داشته باشید بهترین زاویه و ارتفاع را برای نصب دوربین در داخل منزل انتخاب کنید تا تمام خروجی ها و ورودی ها را پوشش دهد. به عبارتی اتخاذ روش هایی برای پیشگیری از سرقت که اساسی ترین مولفه اهمیت نصب دوربین مدار بسته است. در مقابل دوربین هایی با برندهای متفرقه قیمت بسیار ارزان تری دارند اما هیچ تضمینی بر عملکرد و واقعی بودن ویژگی های آن نیست. نصب دوربین در منزل به شما این امکان را می دهد تا با خیالی آسوده حتی در زمان هایی که از منزل تان دور هستید بتوانید وضعیت آن را به راحتی ببینید و کنترل کنید. در اولین قدم باید محل هایی که برای نصب دورببین توسط مشتری انتخاب شده اند، بررسی شوند. پس از این که محل مورد نظر برای نصب دوربین ها توسط نصاب دوربین مدار بسته بررسی شد، باید نوع دوربین هایی که قرار است نصب شوند نیز توسط نصاب دوربین مدار بسته انتخاب شوند.

نتایج این تحقیق بسیار پیچیده است اما به طور خلاصه می توان گفت که استفاده از سیستم های نظارت تصویری( مانند نصب دوربین مدار بسته ) در یک مکان باعث آرامش افراد شده است. موفقیت در نصب دوربین به تحقیق و مشاوره با افراد ماهر بستگی دارد. افزایش تعداد افراد در یک محل باعث کاهش امکان وقوع جرم در آن محل میشود که همین حضور افراد یک نوع نظارت طبیعی محسوب میشود. چرا که متخصصان ما به صورت رایگان از محل شما بازدید کرده و نقاط مناسب و تعداد دوربین های مورد نیاز را به شما خواهند گفت. سه رقم اول کاملا شبیه به هم و فقط رقم آخر فرق داشته باشد. بدادم برس فقط یک شرکت نصب دوربین نیست. آیا میخواهید فقط نظارت سطحی بر محیط داشته باشید یا شناسایی چهره افراد هم مد نظرتان است؟ نصاب دوربین مدار بسته چه مواردی را قبل زا نصب دوربین مدار بسته باید مد نظر د اشته باشد؟

ارتفاع نصب دوربین مدار بسته به این بستگی دارد که آن را در چه ملکی نصب میکنید. به تعدادی که دستگاه ورودی دوربین دارد به آن دوربین را اتصال دهید. فکر کنید با برنامه قبلی وارد مکانی شده و قصد سرقت از آن را دارید، آیا با وجود دوربین مدار بسته و اطمینان از اینکه تصویر شما ضبط میشود باز هم اقدام به سرقت میکنید؟ دوربین را با استفاده از سوئیچ یا کابل شبکه به صورت مستقیم به کامپیوتر وصل کنید. ابتدا با استفاده از کابل VGA یا HDMI دستگاه DVR را به طور مستقیم به مانیتور وصل کنید. اجرت نصاب دوربین مدار بسته با توجه به شرایط و سختی کار، ارتفاع محل نصب، لوله گذاری و داکت کشی محاسبه میشود. که این کار از وظایف نصاب دوربین مدار بسته است. آموزش کار با دوربین مدار بسته یکی از وظایف نصاب دوربین مدار بسته است. همان طور که گفتیم اولین کاری که باید قیل از نصب دوربین انجام شود، بررسی دقیق محل است که توسر نصاب های دوربین انجام میشود. ما در بدادم برس تیمی حرفهای جهت نصب دوربین مداربسته تشکیل دادهایم تا نصب دوربین مدار بسته در منزل و شرکتها را با بالاترین کیفیت انجام دهند. تحقیقات بسیار زیادی انجام گرفته است تا بررسی شود آیا به کارگیری سیستم های نظارتی در یک مکان عمومی می تواند برای افراد آن مکان آرامش خاطر به همراه داشته باشد یا خیر.

باعث بالا رفتن سطح امنیت و آسوده خاطر بودن صاحبخانه به هنگام مسافرت و دوری از منزل میشود. بعد از اینکه مقادیر بالا را تغییر دادید، تنظیمات را به حالت پیش فرض گذاشته و ذخیره کنید. بدون توجه به نقش سیستم های نظارتی در کاهش میزان وقوع جرم، این سیستم ها می توانند در تشخیص مجرمان نیز نقش داشته باشند. اگرچه سیستم نظارتی استفاده از نگهبان تاحدودی موجبات ایجاد امنیت را در فضاهای بخصوص تجاری فراهم آورده است، لکن این عنصر حفاظتی به حد کافی گسترده نیست تا بتواند از تمامی محدوده و به نحو احسن حفاظت کند. سیستم های نظارتی می توانند برای مدیریت اماکن عمومی مورد استفاده قرار گیرند. برای شناسایی خودکار دوربین های مداربسته موجود در شبکه می توانید از نرم افزار CMS برای مشاهده تصویرهای چند دوربین باهم و انتقال تصاویر استفاده کنید. نصب دوربین مداربسته تحت شبکه(Ip Camera) یکی از پر طرفدارترین سیستم های نظارت تصویری در دنیاست.

نصب دوربین مدار بسته تنها یکی از خدمات ما در زمینه نصب، تعمیر و نگهداری تاسیسات خانگی و اداری است. قبل از نصب دوربین مدار بسته از سالم بودن همه تجهیزات مطمئن شوید. مطمئن باشید که فردی که میخواهد دوربین شما را نصب کند از دانش و تجربه کافی برخوردار باشد. لازم است برای این کار از فردی که دارای تخصص و تجربه است، کمک بگیرید. دوربین پس از نصب روی دیوار با کمک دریل و پیچ باید به یک منبع برق وصل شود. شما میتوانید برای حفظ امنیت منزل و محیط کارتان از ما کمک بگیرید و با ما تماس بگیرید. سپس با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و سریع ترین ابزار، فرآیند نصب را با دقت تمام انجام خواهند داد.شما میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا آنها با بررسی مکان مورد نظر راهکار های اجرا و پیاده سازی سیستم مدار بسته را با توجه به رعایت اصول پیشنهاد دهند. فیش BNG به درگاه ورودی DVR متصل کنید تا بتوانید تصویر دوربین مدار بسته را ببینید. به کار برده شوند. دوربین های مدار بسته نه تنها در شناسایی مجرمان بسیار کار آمد هستند، بلکه در پیشگیری از وقوع جرم نیز حائز اهمیت اند. عواملی روی قیمت دوربین مداربسته موثر هستند، برند دوربین، قابلیت ها و تکنولوژی، کیفیت تصویر، نوع لنز و جنس بدنه از آن جمله موارد می باشند.