دکوراسیون منزل کوچک ایرانی [معرفی ۱۳۰+ مدل خاص و شیک]

دکوبوم یکی از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران است که فعالیت های خود را در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی از سال 1394 آغاز کرد و در این سال ها توانسته پروژه های موفقی با کاربری مسکونی، تجاری، فرهنگی و اداری و .. طراحی و اجرا نماید. در فلسفه طراحی تهران دیزاین سنتر، طراحی با همدلی با مشتریان آغاز می شود. یک سنگ نمای شیک و یا ورودی تجملاتی­تر باشه که ورود به منزل رو با عبور از بین گلها و گیاهان، زیباتر نشان بده. دکوراسیون داخلی مانند هنر های دیگر، دارای اصولی است که بر اساس سلیقه ها و نیاز های هر دوره، دچار تغییر می شود.

یک طراح دکوراسیون داخلی باید نیاز مشتریان را درک کرده و با توجه به سلیقه ی آن ها کار خود را انجام دهد. برای تشخیص میزان دانش و تخصص یک مجموعه باید به تحصیلات، رزومه، سوابق و نمونه کارهای قبلی آن ها توجه کرد. این مجموعه با تیم متخصص و انتشار منظم مقالات آموزشی، قدم هایی برای آگاهی و انتقال دانش دکوراسیون به عموم مردم برداشته است و به مرور زمان تبدیل به یکی از مراجع مفید در زمینه دکوراسیون داخلی شده است. گروه مهندسی معماری آچیلان دکور یکی از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران است که در زمینه ساخت، طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی، منزل، نما، چیدمان و ساخت بیش از یک دهه تجربه دارد. می باشد. برای اطلاع از جزئیات هر مدل بازسازی روی آنها کلیک کنید.

شما عزیزان با انتخاب یکی از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران می توانید زیبایی و آرامش را در محیط اطراف خود داشته باشید. بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران، فضایی در عین زیبایی و اثر گذار بودن که معرف هویت، نیاز و درک و خواسته های طرف مقابل باشد، ایجاد می کنند. دکوراسیون داخلی منزل با چوب طبیعی و باکیفیت، فضایی خلق می کند که هیچ عنصر دیگری در معماری داخلی و خارجی توانایی رقابت با آن را ندارد. چرا که در ادامه ما ایدههایی را برای طراحی چنین فضایی برای شما آماده کردهایم. سعی ما بر این بود، تا محدودیت های یک آپارتمان کوچک را بشکنیم و هر فضا به جای یک عملکرد خاص، تبدیل به فضایی چند عملکردی شود، علاوه برآن، همه فضاهای خانه کوچک اصفهان دارای نور، دید و تهویه مناسب باشند. این فضاها باید از نور و تهویه مناسب برخوردار باشند. در طراحی دکوراسیون خانه کوچک توجه به استفاده مفید از فضاها (عدم ایجاد فضای پرتی) از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

مطلب پیشنهادی: جای مناسب تخت خواب، معماری و فنگ شویی یک چیز به شما می گویند! گروه طراحی شاه توت فعالیت خود را با تسلط بر علم فنگ شویی و روان شناسی رنگ و ادراک محیط و فضا و رعایت اصول معماری داخلی آغاز کرد و همواره تلاش برای اجرای طراحی هایی با انرژی مثبت بوده و همین طور در پایان پروژه رضایت کارفرما، توسط گروه شاه توت نظر سنجی می شود. گروه معماری و طراحی شاه توت، یکی از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران است که از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی آغاز کرد. طرح و نقشه و نحوه اجرای آن بستگی به نظر و ایده شما دارد که چگونه آنرا بسازید. آشنایی با انواع سبکها در دکوراسیون داخلی به شما این امکان را میدهدکه همواره انتخابهای متعددی داشته باشید. شما می خواهید تا آنجا که ممکن است متناسب باشید ، اما اتاق نباید تنگ باشد. شرکت مهندسی معماری آرین پاراکس یکی از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران است که با هدف ارتقا سطح طراحی و اجرا بر اساس اصول معماری و شهرسازی فعالیت خود را آغاز کرد.

در طراحی فضاهای امروزی محدوده غذاخوری تنها با مبلمان آن قابل تشخیص بوده و حد و مرزی مانند دیوار ندارد. این محدوده فضایی کافی برای میل کردن وعدههای غذای داشته و در عین حال به خوبی اتاق نشیمن و اتاق خواب را از یکدیگر جدا کرده است. این فضا داری معمولا ابعاد کمی است و تنها به عنوان فضایی کارکردی مد نظر قرار می گیرد. ابعاد این فضا باید به گونه ای باشد که یک ست میز غذاخوری و صندلی ها را به راحتی در خود جای دهد. استفاده از وسایل تزئینی در ابعاد بزرگ نیز برای عمق بخشیدن به فضا اهمیت زیادی دارند و در واقع تاثیری مشابه استفاده از آینه های بزرگ را خواهند داشت، درادامه تصاویری دیگر از طراحی و دیزاین خانه های کوچک با ترفند های ساده و متنوع قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجهتان قرار گیرند. دکوراسیون مدرن: یکی از اصول دکوراسیون مدرن، هرچه کمتر، بهتر می باشد که در واقع همان اهمیت به سادگی است. بهتر است که والدین در هنگام کار در آشپزخانه دید کافی به فضای بازی کودکان داشته باشند. چرا که این سبک را پلی میان دو سبک سنتی و مدرن می توان به حساب آورد.

همین عامل تضاد باعث شده که بعداز این رنگها آشپزخانه نیز در مرکز توجه قرار بگیرد. اولین خانه ایی که بررسی خواهیم کرد طراحی و چیدمان بسیار دلپذیر و دوست داشتنی دارد، فکر می کنم شما هم در نگاه اول همین احساس را داشته باشید. توجه به این نکات کمکتان میکند تا خانه زیباتری داشته باشید و از همهی ظرفیت فضاهای مختلف خانه به بهترین شکل استفاده کنید. اگر میخواهید در قالب این سبک، فرش انتخاب کنید، توجه داشته باشید که طرح آن حتماً باید از انواع سنتی انتخاب شود. همچنین طراحی دکوراسیون داخلی محیط های اداری باعث ایجاد یک فضای امن برای کارمندان میشود و با احساس راحتی که در آنها ایجاد میکند راندمان کار را بالا میبرد . فضای کتابخانه و اتاق کار حتما نیازی به چارچوب مشخص و فضای بسته شده با دیوار ندارند و می توان تنها برا طراحی دکوراسیون صحیح موقعیت آنها را تعیین کرد. است. با استفاده از کتابخانه در طراحی داخلی آپارتمان های کوچک و استفاده از شلف ها می توانید فضایی فرهنگی و زیبا در خانه خود ایجاد کنید . دکوراسیون داخلی هنر و علمی است که با ایجاد یک فضای مناسب از لحاظ زیبایی و همین طور از لحاظ کاربری، از سبک ها و گرایش های متنوع پیروی می کند.

از جذابیت دکوراسیون به کمک آنها غافل نشوید. دکوراتورها می گویند خانه های نیمه دوبلکس همیشه یک کلاس و شخصیتی را با خود یدک می کشند که به طراح دکوراسیون برای یک طراحی ایده آل تر کمک شایانی میکنند. و طوری طراحی دکوراسیون منزل خود را انجام دهید که بازتابی از شخصیت و احساس و سلیقه شما باشد. این نگرانی، برای فضای خواب شما کاملا به جا و منطقی است، چرا که شما باید لحظات زیادی را در اتاق خوابتان بگذارنید. همانطور که نقش فناوری و تکنولوژی در زندگی ما هر روز بیشتر میشود، تمایل ما را نسبت به کارهایی که درگذشته انجام میدادیم کمتر میکند.

برای دکوراسیون های سنتی بهتر است از پرده های ساده استفاده نمایید و از نصب کردن پرده های سلطنتی خودداری نمایید. در طراحی اتاق خواب والدین نیز سعی شده همه چیز ساده و جادار بنظر برسد. برخلاف تصور برخی که فکر میکنند سبک مدرن، سرد و ساده است، پیاده سازی اصولی این سبک در طراحی داخلی ساختمان باعث ایجاد سادگی و احساس آرامش در فضای خانه شما می شود. تاکید: تاکید در دنیای طراحی داخلی همان نقطه کانونی می باشد که می تواند کل طراحی شما را تحت شعاع قرار دهد. به همان اندازه که طراحی دکوراسیون داخلی منزل اهمیت دارد ، محوطه سازی حیاط نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . برای مثال زمانی که شومینه و تلویزیون خود را در مرکز و مبلمان خود را حول آن می چینید، شومینه و تلویزیون همان نقطه کانونی می شوند. درست است که نور طبیعی نقش تعیینکنندهای در کیفیت فضاهای معماری دارد، ولی در برخی فضاها، نور زیاد و بیشازحد میتواند باعث ایجاد مزاحمت و افت کیفیت فضاهای داخلی گردد. استفاده از مبلمان های بزرگ باعث ایجاد هرج و مرج در فضای اتاق شده و فضای اتاق را کوچک تر از آن چه که هست نمایش می دهد. مطلب پیشنهادی: رنگ مناسب برای سرویس بهداشتی، 6 رنگی که باید به آن فکر کنید!

نقش پنجره را هم نادیده نگیرید. پالت رنگ های گرم و تند، همراه با نقش های سنتی و اسلامی، اجزای مهم این سبک دکوراسیون هستند. در این مطلب از چیدانه به برخی نکات مهم در طراحی خانه اشاره کردیم و درباره طراحی فضای داخلی خانه و چگونگی تقسیم بندی داخل ساختمان حرف زدیم. اتاق پذیرایی یکی از بخش های مهم منزل است که نیازمند طراحی دقیق و اصولی می باشد. این انتخاب بدان معنی نیست که شما دیگر جایی برای وسایل و مبلمان ندارید. اگر کاغذ دیواری ها در طرح های هوشمندانه ای انتخاب شده باشد باعث بزرگتر جلوه کردن فضا می شود. بعضی از شرکت ها در انجام طراحی های بزرگ فعالیت حرفه ای دارند اما بر خی در طراحی های کوچک، پس باید طبق نیاز خود از بین بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران، شرکتی را انتخاب کنیم. نکته دیگر این است که در ابتدا باید توجه کنیم هر شرکت در چه خصوص فعالیت می کند.

نمونه کار قبل و بعد بازسازی و طراحی داخلی را به شما ارائه می کنیم. الوار و تخته چوب هایی که از بازسازی باقی ماندند را به نرده پلکان و طراحی داخلی منزل سنتی ایرانی قفسه تبدیل کردیم. اما قسمتهای دیگر منزل مانند اتاق خواب، آشپزخانه، توالت و حمام دارای ابزارهای فرعی خاص خود هستند که باید هر کدام مجزا بررسی شوند. هدف نهایی هر کدام از سبک های دکوراسیون داخلی، تنها رسیدن به زیبایی نیست بلکه جداسازی فضا و ایجاد رهایی و آرامش را به ارمغان می آورند. طراحی نما و دکوراسیون داخلی بنیستا – انواع سبک های دکوراسیون داخلی کدام اند؟ تضاد باعث می شود از یکنواختی بیش از حد یک طراحی کاسته شود و در فضای داخلی تفاوت های جالب و جذابی ایجاد شود و شادی و نشاط فضا را در برگیرد. دکوراسیون سنتی زمانی ایجاد میشود که برای طراحی دکور و چیدمان منزل از قابلیتها و المانهای طراحی و چیدمان گذشتگان استفاده کنید. مدتی است که کتابخانه ها به دلیل دکور جذابشان در کانون توجه افراد مختلف قرار دارند و ما می خواهیم سهم خود را برای بار دیگر، دربارهی مورد توجه قرار گرفتن آنها انجام دهیم.کتابهای سنتی را فراموش نکنید چون علاوه بر کاربردی که دارند می توانید از آن ها برای اجرای دکوراسیون استفاده کنید.