فروش دوربین مداربسته

اتصالات دوربین های تحت شبکه IP بی سیم می توانند یک راه حل بسیار عملی در مناطقی باشد که اجرای کابل بسیار دشوار یا سایت parsiancctv گران است. هزینه برای نصب و راه اندازی DVR برای هر کانال از حداقل 20000 تومان تا 25000 تومان می باشد. دوربین مداربسته خودرو وسیله ای محصولی است که برای به دست آوردن افکت های صوتی و تصویری بر روی وسیله نقلیه استفاده می شود، نقش مهمی در نظارت بر ترافیک جاده ای و رانندگی ایمن وسایل نقلیه ایفا می کند و در برخی موارد نیز می تواند اعتبار صوتی و تصویری مورد نیاز را به صورت بلادرنگ ارائه دهد. دوربین نصب شده روی وسیله نقلیه فقط تصویربرداری را انجام می دهد.مزیت این راه حل این است که هزینه آن در مقایسه با راه حل سنتی حدود 60 درصد کاهش می یابد. در وسایل نقلیه خودران، دوربین سواری عمدتاً به عنوان راه اصلی جمعآوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل تصاویر استفاده میشود و میتواند مجموعهای از عملکردها مانند تشخیص وسیله نقلیه، تشخیص عابر پیاده و تشخیص خط خطوط را انجام دهد. اگر اولویت شما سیستم انعطاف پذیر و سهولت در راه اندازی است، از سیستم های دوربین مدار بسته بی سیم استفاده کنید. این یک گام مهم و حیاتی برای اطمینان از یک سیستم امنیتی برای خانه ، شرکت یا هر محل مورد استفاده می باشد.

دوربین مدار بسته برای خانه، ویلا، شرکت ها، کارخانه های بزرگ و کوچک و… بدین ترتیب اگر هزینه ایاب ذهاب و کلا دوربین های مورد استفاده، تجهیزات جانبی و هزینه آن ها را نیز جمع کنید، می توان گفت در کل بالای 15 میلیون درآمد ماهانه را می توان از این شغل با یک پروژه بزرگ یا چندین پروژه کوچک کسب کرد. جلوه دید در شب به وضوح محصول مربوط می شود، هر چه وضوح محصول بیشتر باشد، جلوه دید در شب کمتر است، این به دلیل خود تراشه است، اما محصولات با کیفیت بالا عملکرد دید در شب دارند و باعث می شوند اثر، اگرچه رنگ بدتر خواهد بود، اما وضوح یک مشکل نیست. دوربین های آنالوگ به طور کلی کیفیت پایین تری نسبت به دوربین های IP دارند، اما در شرایط کم نور عملکرد بهتری دارند. به همین دلیل نتایج به طور شگفت انگیزی کمتر از میانگین سایر کشورها خواهد بود. علاوه بر پیمانکاران خیلی از مردم نیز متقاضی نصب دوربین مدار بسته در محیط کار و منزل خود هستند. علاوه بر این دوره ، بیش از هشتاد دوره آموزشی ویژه بازار نظیر آموزش plc ، آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش نصب پکیج ، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و …

سایر دوره ها پرطرفدار ویژه بازار کار که در فن اموزان در حال برگزاری است شامل آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش نصب کرکره برقی ، آموزش نصب کولر گازی ، آموزش برق ساختمان ، آموزش هوشمند سازی ساختمان و … دوربینهای خودرو سنسورهای مهمی برای وسایل نقلیه خودران هستند که عمدتاً شامل لنزها، فیلترها، CMOS، PCBA، DSP و سایر بستهبندیها و مواد محافظ هستند. رابط IN به ناوبری GPS مخابره می شود، به طوری که وقتی گیرنده سیگنال را دریافت می کند، مهم نیست که ناوبر GPS در چه نوع رابط عملیاتی قرار دارد، صفحه نمایش LCD ترجیحا برای آن ارائه می شود. محصولات تعریف نمایش داده خواهد شد. متفاوت از دوربین تلفن همراه، فرآیند ماژول فروش دوربین خودرو دشوارتر است و نیاز به حفظ حالت کار پایدار برای مدت طولانی در شرایط کاری پیچیده مانند دمای بالا و پایین، گرمای مرطوب، نور کم قوی و ارتعاش با ظهور رانندگی خودکار، دوربین های داخل خودرو به اقیانوس آبی جدید بازار دوربین های آینده تبدیل خواهند شد.

برای آنالوگ از DVR استفاده می شود. کار NVR هم دقیقا عین DVR برای ضبط تصاویر دوربین های مدار بسته می باشد. به عنوان مثال، آنها به یک کابل جداگانه برای کنترل عملکردهای Pan-Tilt-Zoom که در دوربین های گردان و 360 درجه وجود دارند و مخفف PTZ هستند. DVR مخفف Digital Video Recorder می باشد. در اصل ، NVR و DVR هر دو وظیفه ضبط فیلم را بر عهده دارند. هزینه لوله کشی فلکسی به ازای هر متر از حداقل 5 تا 8 هزار تومان می باشد. مثلا هزینه نصب داکت کشی از حداقل 4500 تومان تا 6000 تومان با توجه به PVC 3.5 یا 9 سانتی به ازای هر متر می باشد. نقاط بالاتر از 3 متر را انتخاب کنید تا هم بیشترین جا را پوشش داده و هم فرد خلافکار نتواند به راحتی آن را بشکند و خراب کند. وضوح یکی از شاخص های مهم برای اندازه گیری دوربین است.

برای استفاده از دوربین های IP، باید از Cat 6 و… 2) ترکیب دوربین خودرو: از دیدگاه راهحلهای قیمت دوربین خودرو ، سختافزار اصلی عمدتاً شامل گروههای لنز (عدسیهای نوری، فیلترها، فیلمهای محافظ)، حسگرهای تصویر، پردازندههای سیگنال تصویر، کانکتورها و غیره است. 10 کشور برتر دیگر شامل آلمان با 6.27 دوربین در هر 100 نفر ، هلند 5.8 ، استرالیا 4 ، ژاپن 2.72 ، فرانسه 2.46 و کره جنوبی 1.99 است. در انگلستان 5 میلیون دوربین مداربسته نصب شده است و پس از آن ژاپن با 5 میلیون ، ویتنام با 2.6 میلیون ، فرانسه با 1.65 میلیون ، کره جنوبی با 1.03 میلیون و هلند با 1 میلیون دوربین مداربسته قرار دارند. هند ، روسیه و برزیل اطلاعات مربوط به دوربین مداربسته خود را فقط در برخی از شهرها گزارش کرده اند. روسیه حدود 196000 دوربین مداربسته بین مسکو و سن پترزبورگ نصب کرده است. برای ایمن نگه داشتن سیم ها، کانال کشی کرده و کابل ها را داخل آن قرار دهید.

این کشوری است که قابل توجهترین دوربین برای نظارت در جهان نصب شده است. تصور کنید که این الزام قانونی چه فضای گسترده ای برای شغل نصب دوربین مدار بسته به وجود خواهد آورد. دوربینها حدود 150-200 یوان هستند و خرید دوربین خودرو دید فراگیر برای نماهای پانوراما استفاده میشود. در میان آنها، قیمت دوربین نمای جلو نسبتاً بالا است، عمدتاً برای هشدار اجتناب از برخورد، هشدار خروج از خط، تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی و غیره استفاده می شود، قیمت در سطح 300-500 یوان است؛ قیمت دیگری. با در نظر گرفتن فاکتورهای ایمنی، خودروسازان تمایل دارند قطعه سازانی را با فناوری بالغ و کیفیت تضمین شده انتخاب کنند.تولیدکنندگان قطعات خودرو برای ورود به سیستم بازار برای کسب رتبهبندی نیاز به دوره گواهینامه طولانیتری دارند و موانع صنعت نسبتاً زیاد است. اگر از دوربین آنالوگ استفاده می کنید، با بزرگنمایی چهره مجرم را تشخیص نخواهید داد و دوربین های با کیفیت IP بهتر خواهند بود.

در نتیجه از آنجایی که سیگنالهای دیجیتالی واقعی را ارسال میکنند و جزئیات ویدیویی بسیار بیشتری را ارائه میکنند که باعث میشود برای تشخیص چهره یا تشخیص شماره پلاک خودرو بسیار مناسب تر باشند. ابزارهای معمول خانگی ، مانند مته ها ، پیچ گوشتی ها و یک نردبان نیز معمولاً برای نصب دوربین های امنیتی یا تنظیمات و موقعیت یابی نهایی مورد نیاز است. ③طبقه بندی بر اساس اینکه آیا دوربین دارای عملکرد الگوریتم است: در حال حاضر، برخی از دوربین های داخل خودرو (مانند BMW X5 با استفاده از دوربین سه چشمی ZF S-Cam4) دارای پردازنده Mobileye EyeQ4 هستند که می تواند عملکرد پردازش بصری را تحقق بخشد؛ راه حل دیگری (مانند Tesla III). 1) موقعیت یابی دوربین داخل خودرو: با توجه به توسعه نسبتاً بالغ فناوری دوربین، دوربین های داخل خودرو در راه حل های رانندگی خودکار زیر سطح L3 در موقعیت غالب قرار دارند. با این حال، بسته به سطح تراشه هر دوربین، تفاوت در عناصر حساس به نور، از جمله سطح تکنسینهای اشکال زدایی، محصولات همان تراشه و همان سطح ممکن است جلوههای کیفی متفاوتی را نشان دهد، برعکس، جلوههای دید در شب بالاست. به طور کلی، محصولات با وضوح بالا کیفیت تصویر بهتری خواهند داشت، در حال حاضر محصولات با تعریف 420 خط به محصولات اصلی دوربین های معکوس تبدیل شده اند و آن هایی که دارای 380 خط هستند نیز در صورتی که به خوبی اشکال زدایی داشته باشند قابل انتخاب هستند.

انتخاب نقاط مناسب برای دوربین و DVR/NVR برای به حداکثر رساندن پوشش دوربین و به حداقل رساندن طول کابل لازم می باشد که به نوبه خود باعث کاهش تلفات در خط شده و بر کیفیت فیلم تاثیر می گذارد. دوربین های IP به طور کلی کیفیت فیلم برداری بالاتری نسبت به دوربین های آنالوگ دارند. به طور کلی، دوربین های دیجیتال رزولوشن 6 تا 20 برابر بیشتر از دوربین های آنالوگ دارند. اساتید این رشته تماماً مهندسین خبره ی دانشگاهی هستند، اساتیدی از بهترین دانشگاه های کشور در رشته های برق و الکترونیک فارغالتحصیل شده اند و سالیان زیادی به عنوان کارشناس و مهارت پیشه در این صنعت کار کرده اند. چین حداقل 200 میلیون دوربین در این کشور نصب کرده است. اداره اماکن کلیه اماکن تجاری را ملزم به نصب دوربین مدار بسته کرده است. DVR/NVR را به یک پریز برق وصل کنید و سپس آن را روشن کنید. DVR/NVR را به انتهای دیگر کابل دوربین وصل کنید. در دوربین های آنالوگ با افزایش فاصله و هنگامی که از یک فرمت به فرمت دیگر تبدیل می شود، وضوح خود را از دست می دهد.

تصاویر دوربینهای IP از آنجایی که تصاویر دیجیتالی هستند، در فواصل طولانی و هنگامی که به فرمت های مختلف تبدیل می شود، وضوح 100% خود را حفظ می کنند. در حالی که دوربینهای آنالوگ قدیمیتر نمیتوانند از قابلیت PoE استفاده کنند. دید تک چشمی فاصله را با توجه به اندازه هدف پس از تطبیق تصویر محاسبه می کند، در حالی که دید دوچشمی فاصله را با محاسبه اختلاف دو تصویر از دو دوربین اندازه گیری می کند، بنابراین دقت دوربین های دوچشمی بالاتر، اندازه گیری دقیق تر و هزینه است. برای کارهای دقیق و گرفتن مجرمین و… بعد از انتخاب محل نصب دوربین و DVR/NVR، باید محل مورد نظر برای نصب آن ها با دریل سوراخ کاری شده و نصب شوند. در مقایسه با دوربین های صنعتی و دوربین های تلفن همراه، دوربین های خودرو نیاز به حفظ شرایط کاری پایدار در شرایط کاری پیچیده مختلف مانند دمای بالا و پایین، گرمای مرطوب، نور شدید کم و لرزش دارند.بنابراین، دوربین های خودرو دارای سطوح ایمنی بالاتر و الزامات عملکرد فرآیند هستند.

این روزها دیگر با یک مدل دوربین مدار بسته سر و کار نداریم و هر کسب و کاری بنا بر نیاز خود مدل خاصی از دوربین های مدار بسته را درخواست خواهد کرد. همچنین، عمدتاً در مدل های سطح بالا، نسبتاً بالا است. ① طبقه بندی بر اساس محل نصب دوربین: دوربین های خودرو عمدتاً به پنج دسته تقسیم می شوند: دوربین دید جلو، دوربین دید فراگیر، دوربین دید عقب، دوربین دید جانبی و دوربین داخلی. ②طبقه بندی بر اساس تعداد دوربین: به سه دسته تقسیم می شود: دوربین تک چشمی، دوربین دوچشمی و دوربین چند چشمی. این آماری است که احتمالا همه روزه در حال تغییر بوده و با گسترش شهرها و ازدیاد مردم این تعداد نیز درحال افزایش می باشد. از طرفی بالاتر رفتن سطح آگاهی مردم از کاربردهای دوربین های مداربسته، موجب شده که هر سال عده بیشتری اقدام به خرید انواع دوربین های مدار بسته کنند. با توجه به این که اگر مشتری بخواهد هزینه کمتری را برای نصب دوربین بپردازد بهترین پیشنهاد نصب دوربین در فضای باز می باشد. دوربینهای چند چشمی برای پوشش طیفهای مختلف صحنهها با همکاری چندین دوربین مختلف استفاده میشوند که میتوانند با دقت بیشتری محیط را شناسایی و آنالیز کنند.در حال حاضر فقط برای مدلهای تکی برخی از تولیدکنندگان استفاده میشوند.

دوربین های IP به یک ضبط کننده ویدیوی شبکه (NVR) نیاز دارند که تقریباً همان هدف را دارد. سیستم های DVR داده های ویدئویی را در ضبط کننده پردازش می کنند ، در حالی که سیستم های NVR داده های ویدئویی را در دوربین رمزگذاری و پردازش می کنند ، سپس آنها را به ضبط کننده NVR که برای ذخیره سازی و مشاهده از راه دور استفاده می شود ارسال می کنند. از نظر فنی ، دو ضبط کننده از نظر پردازش فیلم های ویدیویی متفاوت هستند. به طور کلی دوربین های داخل خودرو دارای موانع فنی بالایی هستند. بهترین دوربین خودرو از نظر عملکرد، نیازهای پیکسل دوربین فعلی خودرو زیاد نیست، به طور کلی 30-1.2 میلیون پیکسل؛ اما دوربین خودرو دارای الزامات بالاتری در زاویه تشخیص و برد است، نمای فراگیر و نمای عقب معمولاً از یک لنز با زاویه باز استفاده می کنند. منبع تغذیه دوربین به چراغ عقب دنده عقب وصل می شود، هنگامی که دنده عقب درگیر است، دوربین به طور همزمان برق را تامین می کند و وارد حالت کار می شود و اطلاعات ویدئویی جمع آوری شده را از طریق فرستنده بی سیم به گیرنده بی سیمی که در جلوی خودرو قرار دارد ارسال می کند.

گیرنده اطلاعات ویدئویی را از طریق AV ارسال می کند. ویدئو را از طریق کابل به VCR یا DVR ارسال می کند. بیشتر NVR ها با دوربین های IP استفاده می شوند در حالی که DVR ها با دوربین های آنالوگ استفاده می شوند. از این حیث با سپری شدن دوره آموزشی نصب دوربین مدار بسته شما نیز زیر مجموعه مشاغل خدمات ساختمانی قرار خواهید گرفت، مشاغلی که در کشور ما هیچ موقع بیکاری نداشته اند. این لیست با بیش از 1 میلیون دوربین در سایر کشورها ادامه دارد. می باشد. لیست کامل دوره ها در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده است. دوربین های IP، داده ها را قبل از انتقال از طریق اینترنت به سرور شما رمزگذاری و فشرده می کنند و از VPN پشتیبانی می کنند و امنیت بیشتری دارند. بیش از 135 درجه و دوربین نمای جلو 40-70 درجه است. DVR مخفف Digital Video Recorder است ، در حالی که NVR مخفف Network Video Recorder است. لازم به ذکر است که یک سیستم مبتنی بر DVR یک سیستم امنیتی سیمی است ، در حالی که سیستم های NVR می توانند یک سیستم سیمی یا بی سیم باشند. برای سیگنال های شبکه پایدارتر و دوربین های با وضوح بالاتر، به سراغ سیستم های امنیتی کابلی بروید.

نصب دوربین مدار بسته جهت شرکت ها و در کل مکان های تجاری ضروری بوده و برای خانه های حتی کوچک هم مهم، با توجه به جمله معروف مال خودت را محکم نگهدار همسایه را دزد نکن می باشد. پس در نتیجه در زندگی شلوغ امروزی هر خانه کوچکی یا مغازه کوچک (سوپرمارکت، ابزار فروش و…) هم نیاز به دوربین مدار بسته برای حفظ امنیت وسایل گران بهاء، اجناس مختلف و… زیرا دوربین باید محیط اطراف خانه، مغازه و… همچنین در قرارگیری آنها آزادی و تطبیق پذیری بیشتری وجود دارد ، زیرا فقط باید در همان LAN (شبکه محلی) دوربین های مبتنی بر IP باشد. اگر تصویری وجود ندارد و دوربین روشن نمی شود، دوربین معیوب است و باید تعویض شود. هر دو لنز تک چشمی و دوچشمی اطلاعات فاصله را از طریق داده های تصویری جمع آوری شده توسط دوربین به دست می آورند و می توانند نقش مهمی در دوربین دید جلو ایفا کنند. برای خارج از منزل، نقطه بالاتری را انتخاب کنید که درها، نزدیکی های پنجره، گاراژها و غیره را پوشش دهد.

برای سیستم HD آنالوگ، دوربین را به کابل های ویدئو و برق وصل کنید. برای دوربین های IP از NVR استفاده می شود. ایالات متحده دارای 15.28 دوربین مداربسته در هر 100 نفر است و پس از آن چین با 14.36 و انگلستان با 7.5 قرار دارند. کشورهای دیگر مانند ایالات متحده و آلمان هر کدام 50 میلیون و 5.2 میلیون دوربین مداربسته دارند. از طرف دیگر به روز شدن این تجهیزات نیز در تقاضای رو به افزایش آن بی تأثیر نبوده است. در این حالت هم می توانید دوربین مخفی نصب کنید و همچنین دوربین مشخص. شاید در نگاه اول دوربین مخفی در فضای باز بهتر باشد، ولی اگر یک دزد یا یک مجرم بالقوه دوربین را به صورت مشخص ببینید، شاید جرات نکند به خانه حتی نزدیک شود. آنها محدوده های ویدیویی بیشتری مثل میدان دید وسیع یا کم و قابلیت های زوم بهتر را ارائه می دهند. از طریق استفاده از سوئیچ ها می توانید دوربین های بیشتری را به یک NVR متصل کنید. مهمترین تفاوت این دو در رمزگذاری ویدیو می باشد که در NVR وجود دارد و امنیت بیشتری خواهند داشت. قاعدتاً نصب دوربین مدار بسته از جمله مشاغل خدماتی است که پیمانکاران را مجاب می کند که با مهندسین خبره و تکنسین های مجرب این کار وارد قرارداد شوند.

با این حال ، چین تنها نیست. وقتی می توان با هزینه کم در این مورد امنیت خانواده و وسایل خود را تامین کرد چرا که نه؟ اگر تصاویر را نمی بینید، بررسی کنید منبع تغذیه روشن است و به درستی وصل شده است یا نه. آنها همچنین می توانند روی کابل زوج به هم تابیده یا با اتصالات بی سیم کار کنند، اما وضوح کمتری ایجاد می کند. دوربینهای IP نیز از طریق کابل کواکسیال و با اتصالات بیسیم کار میکنند. از لحاظ امنیت لازم می باشد. دوربین های IP همگی دوربین های دیجیتالی هستند که می توانند سیگنال ها را از طریق کابل ارسال کنند تا در شبکه ذخیره شوند. دوربین آنالوگ یک دوربین قدیمی است که در سیستم های مدار بسته استفاده می شود. امروزه بسیاری از سیستم های دوربین امنیتی، سیستم های ترکیبی هستند که از اجزای آنالوگ و دیجیتالی استفاده می کنند. محصولات دوربین دنده عقب اساساً دارای عملکرد ضد آب هستند تا از فرسایش باران در برابر باران جلوگیری کنند و عملکرد طبیعی خود را تضمین کنند. را از تهدیدات احتمالی بررسی کند.