لیست قیمت باتری موتور سیکلت، ۷ آذر ترب-مستر انرژی پلاس

در این موتور سیکلت ها استارت برای انجام کار خود و روشن کردن موتور نیاز به یک منبع تغذیه دارد که این منبع تغذیه همان باتری موتور می باشد. باتری های قابل شارژ در تعدادی از موتور سیکلت ها استفاده می‌شوند، ظرفیت ذخیره انرژی نسبتا خوبی دارند اما وزن و حجم و قیمت بالا و هچنین عمر به شدت کمی دارند. از مشکلات دیگر باتری موتور سیکلت، خطرناک و آلوده کننده محیط زیست و بدتر از در خطر دزدیده شدن را هم دارند و ضرر مالی نسبتا زیاد آن است. این مدارالکترنیکی کوچک علاوه بر اینکه این مشکلات باطری موتور سیکلت را ندارد مزیت های دیگری هم دارد. امیدواریم که بتوانید از این اطلاعات به طرز مفیدی استفاده کنید.

باتری موتور سیکلت پی ام اس مدل YTX5L-BS مناسب برای بنلی 150

لرزش های پی در پی و حرارت زیاد برای برخی از موتورسیکلت ها غیرقاب تحمل است که این موضوع باعث آسیب به باتری و کاهش عمر مفید آن می شود. شنیده شدن صداهای نا متعارف از سمت موتور یکی از علائم خرابی باتری موتور است زیرا نشان می دهد که باتری توان کافی برای روشن کردن موتور را ندارد. باتری های خشک در مقایسه با باتری‌های ژل سلولی کارایی و عملکرد تقریبا یکسانی دارند ولی هزینه ای‌ کمتر نسبت به باتری اسیدی دارند همچنین در مقایسه با اتری های اسیدی ایمن‌تر هستند. اگر از موتورسیکلت در حدود 1 ماه استفاده نشده است، باتری آن باید توسط یک شارژر مناسب شارژ شود.

  • مطمئن‌ترین راه برای روشن کردن باتری خالی موتورسیکلت، اتصال آن به یک باتری خوب از یک موتورسیکلت یا خودروی دیگر است.
  • این مشکل درباره موتورسیکلت‌هایی که مسافت طولانی را پیموده‌اند رایج‌تر است.
  • در صورتی که تنها مسافرت می‌کنید؛ بهترین گزینه یک بسته باتری قابل حمل مانند این Tacklife 18 Ah است.
  • این مدار الکترونیکی جایگزین باتری، با ذخیره و تثبیت ولتاژ دینام موتور ، سبب میشود تجهیزات برق موتور مانند بوق و چراغها مستر انرژی پلاس بخوبی کار کنند.
  • بطوریکه تعمیر و نگهداری باطری موتور سیکلت بسیار به صرفه تر از خرید یک باطری جدید میباشد.
  • در اینجا نحوه تست باتری موتور سیکلت با استفاده از یک مولتی متر آورده شده است.

فروشگاه ما بصورت تخصصی بر دنیای موتور سیکلت و موتور سواری تمرکز دارد و سعی ما در این است انواع نیازهای این حوزه‌ی دوست داشتنی را پوشش دهیم. تقریباً هر کالایی اعم از لوازم یدکی، لوازم جانبی و لوازم مصرفی موتورسیکلت را می‌توانید با بهترین قیمت و بیشترین تنوع از ما خریداری کنید. نظارت بر این باتری‌ها بسیار مهم است، زیرا برای اطمینان از اینکه زمان کار در مرکز داده همیشه حفظ می‌شود، حیاتی هستند.

علائم خرابی باتری موتورسیکلت

باتری‌های ضعیف و قدیمی نمی‌توانند ولتاژ را در خود نگه دارند و زود خالی می شوند. در استفاده از باتری‌های قدیمی باید نهایت دقت را به خرج دهید. چون در صورت خاموش بودن موتورسیکلت اگر از ابزارهای مربوط به باتری استفاده کنید ممکن است موتور روشن نشود. اتصالات کابلی باید بین سیستم باتری و موتورسیکلت برقرار شود و سپس با پیچ در محل قرارگیری آن ثابت شود.

باطری ها به طور کلی در هر وسیله ای نقش وظیفه تامین انرژی مورد نیاز وسیله را بر عهده دارند. باطری موتور سیکلت مانند باتری ماشین به مرور زمان با انجام شارژ و شارژ کارایی اولیه را از دست داده و دیگر نمیتواند خوب کار کند. باطری که با وجود عدم استفاده دائما در مدار باشد قطعا پس از مدتی فرسوده و از بین خواهد رفت. ما فقط باتری خودرویی و یوپی اس داریم و در بخش فروش باتری موتورسیکلت فعلا فعالیت نمی کنیم.

لیست قیمت باتری موتور سیکلت، ۷ آذر ترب-مستر انرژی پلاس