پله برقی عمومی چین تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه FUJI

همچنین از آنها می توان برای هدایت مردم به خروجی های اصلی یا مکانهای خاص مورد نظر کارفرما استفاده کرد. پله برقی و هم خانواده آن یعنی پیاده رو متحرک ، نیروی محرک خود را با استفاده از موتورهای جریان متناوبی که سرعت ثابتی را ایجاد می کنند تامین می نمایند. بیشینه زاویه نصب پله برقی برای ارتفاع ۱۸ متر برابر ۳۰ درجه نسبت به افق می باشد. حتی سرعت پله ‌برقی مذکور و اینکه 0.4 متر بر ثانیه باشد یا .05 متربرثانیه هم می ‌تواند روی قیمت سفارش شما تاثر داشته باشد.

  • به طور مثال، در مقایسه با پله افراد میتوانند در مدت زمان نسبتاً کوتاهی بین بسیاری از طبقات ساختمان تردد داشته باشند.
  • رسانه مهارتی نماتک به شما کمک می‌کند تا به راحتی مهارت‌های کاربردی در حوزه صنعت را بیاموزید و گامی موثر در پیشرفت صنعت کشور بردارید.
  • تنوع درون سایت بالا بوده و مشتری ها انتخاب های زیادی پیش رو دارید بنابراین می توانند متناسب با نیاز خود خرید را انجام دهند.
  • دویدن روی پله‌هـا ایستادن بیش از یک نفر روی هر پلهدر این اماکن امری بدیهی به شمار می‌رود.
  • کاربرد پله برقی بسیار زیاد بوده و می تواند حمل و نقل را آسان تر و سریع تر کند.

یکی از نکات حیاتی در انواع پله برقی ها، هماهنگ بودن حرکت پله ها با نرده است. سایت اگهی تخصصم اینه سایت اگهی برتر جهت ثبت آگهی و درج آگهی تخصص، محصولات و خدمات تخصصی شما عزیزان می باشد. یک پله برقی که به طور متوسط با سرعت 44 متر در دقیقه حرکت می‌کند، می‌تواند بیش از نفر در ساعت را جابجا کند، که این ظرفیت، در مقابل آسانسور ظرفیت قابل توجهی می‌باشد. پله برقی امروزه یکی از وسایل ضروری هر مکان پر رفت و آمدی از جمله فرودگاه ها، هتل ها مجتمع های اداری و تجاری است. تعریف پله برقی به وسیله ای گفته می شود که مسافران را از یک طبقه به طبقه دیگر یک مجتمع منتقل می کند و این عمل منتقل کردن به وسیله ی تسمه یا پله انجام می شود و نیروی محرکه برقی آن عامل حرکت این تسمه و پله است.

صفحه ذکر شده باعث می شود فضای مناسبی برای ایستادن مسافران قبل از سوار شدن به پله برقی به وجود بیاید و هم تراز سطح کف سالن می باشد. اکثر این صفحه ها قابل جابجایی بوده و در زیر آنها تجهیزاتی قرار دارد که باید در دسترس نیروهای نصب و نگهداری باشد. صفحه شانه ای، بین پلتفرم ها و پله برقی قرار می گیرد و با شانه هایی که بین لبه های پله، تعبیه شده است از گیر کردن اشیا در این قسمت جلوگیری می کند. این نوع پله در فضای خارجی بدون پوشش نیز قابل استفاده است و می‌تواند در معرض مستقیم بارش برف و باران اینجا قرار گیرد.

نظر دهید

پله برقی عمومی چین تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه FUJI

طبق استاندارد EN – ۱۱۵ ،در صورتی که زاویه شیب پله برقی ۳۰ درجه باشد می بایست از ۳ پله افقی یا بیشتر استفاده کرد . دستورالعمل قانون فدرال شامل راهنمائي هايي در مورد کنترل کيفيت پله برقي و بيانگر حداقل استانداردهاي سرويس آن است. همانگونه که در دستورالعمل ذکر گرديده ” آسانسورها و پله برقي ها بايد بصورت ادواري و در دوره هاي زماني که بيش از يکسال نباشد مورد بازرسي قرار گيرند “. فرم بازرسي و سرويس ادواري بايد در نزديک پله برقي نصب شده يا در مقر ساختمان در دسترس باشد.

بهترین مزایای پله برقی در دنیای مدرن امروز:

این می تواند به احساس تعادل و درک عمق شما در هنگام سوار شدن بر پله برقی کمک کند. اگرچه آسانسورها و پله‌ها جایگزین‌های معقولی هستند، هیچ تضمینی وجود ندارد که این وسایل در هر جایی که می‌روید در دسترس باشند. در تحقیق انجام شده در زمینه آمار سوانح افتادن از روی پله‌برقی، پس از بررسی ۳۰۰ سانحه نتایج زیر به دست آمد. متأسفانه ۲۹% (۸۹ مورد) از سوانح افتادن از روی پله‌برقی منجر به صدمات جدی شده ‌است که این آمار بسیار هشدار دهنده می‌باشد.

برای استعلام قیمت هم با توجه به نوسانی که اقتصاد ما در حوزه ارزی دارد بهتر است حتما با شرکت‌های خدمات نصب و راه‌اندازه پله‌ برقی تماس بگیرید تا با برآورد وضعیت ساختمان و مکان به شما قیمت تایید‌شده‌ای بدهند. فرچه یا برس ایمنی به عنوان یکی از اصلی ترین جز پله برقی به حساب می آید که نقش مهمی در ایمنی این وسیله حمل و نقلیه عمومی دارد. بین پله برقی و دیواره آن یک شکاف کوچک وجود دارد که باعث حرکت پله به سمت بالا و پایین می شود.بدون شکاف پله حرکت نمی کند. فرچه یا برس ایمنی روی این شکاف قرار می گیرد تا به دیگران هشدار دهد که نیاید به این شکاف نزدیک شوند.

بیاموزید که پله برقی چگونه کار می کند، بهترین روش برای جلوگیری از تصادفات، و در صورت بروز شرایط اضطراری چه باید کرد. حتما به فرزندان خود نحوه استفاده ایمن از پله برقی را نیز آموزش دهید. این واقعیت که مجروح شدن در پله برقی کاملاً ممکن است به سردرگمی اضافه شود. وب‌سایت راستی‌آزمایی Snopes ده‌ها مورد را تأیید کرده است که در آن کفش‌های کودکان در قسمت‌های متحرک پله برقی گیر کرده و منجر به صدمات جدی شده است. بنیاد به خوانندگان اطمینان می دهد که هیچ یک از این افسانه ها درست نیست، اما برای بسیاری، افسانه ها همچنان ادامه دارند. بسیاری از فوبیاها توسط تجربیات منفی قبلی در مورد شی یا موقعیت ترسناک ایجاد می شوند.